Seřizovači hydraulických lisů - tváření kovů / Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

FirmaREMOSKA s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 21 660 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

z: 25.1.2024

Náplň práce:

- Nastavování a seřizování hydraulických lisů: Zajištění správného nastavení lisovacích strojů podle výrobních specifikací a plánů. Toto zahrnuje úpravu tlaku, teploty a dalších klíčových parametrů pro zajištění optimálního výkonu a kvality výrobků.
- Diagnostika a opravy: Provádění pravidelných kontrol a diagnostiky zařízení za účelem identifikace a opravy jakýchkoli problémů nebo poruch. Včetně práce na hydraulických, mechanických a elektrických součástech.
- Údržba zařízení: Provádění preventivní údržby a zajištění, že všechny komponenty lisů jsou v dobrém stavu a funkční, což zahrnuje čištění, mazání a výměnu opotřebených dílů.
- Záznamy a dokumentace: Vedení přesných záznamů o provedených údržbách, opravách a nastaveních, včetně sledování historie zařízení.
- Dodržování bezpečnostních předpisů: Zajištění, že veškerá práce je prováděna v souladu s bezpečnostními předpisy a normami. Aktivní účast na zvyšování bezpečnostní kultury v pracovním prostředí.
- Spolupráce a komunikace: Úzká spolupráce s výrobním týmem, včetně operátorů a údržbářů, pro zajištění plynulého a efektivního výrobního procesu.
- Seřizování automatických podavačů do hydraulických lisů

Požadavky:

- Strojní technické vzdělání výhodou
- Předchozí zkušenosti s údržbou strojů
- Práce s technickou dokumentací
- Znalost obsluhy výrobní linky
- Nadšení pro techniku a nové technologie
- Technické myšlení, zodpovědnost, pečlivost
- Manuální zručnost
- Schopnost samostatné práce
- Uživatelská znalost práce s PC

Co Vám můžeme nabídnout?
- Zajímavou a rozmanitou práci
- Práci v novém prostředí s novými stroji
- Odměňování Vaší kreativity a tvrdé práce, protože Vaše úspěchy si zaslouží uznání
- Perspektivu dlouhodobého zaměstnání, protože doufáme, že s námi vydržíte dlouho
- Zaměstnanecké benefity
- Zázemí prosperující české společnosti, která úspěšně působí na trhu již více než 65 let
- Nástup možný ihned, takže pokud jste připraven(a) na novou výzvu, ozvěte se!
- Místo výkonu práce: Kopřivnice - Průmyslový park Vlčovice

Kontaktní osoba: Martina Kuchařová, telefonicky kontakt na čísle 737 997 306, denně od 8:00 - 14:00 hod., e-mailem: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Průmyslový park 303, Kopřivnice - Vlčovice, Česko
mzda, plat (hrubý):od 21 660 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:REMOSKA s.r.o., IČ: 01885219
datum zveřejnění nabídky práce:25. 01. 2024